Kalezaindu

Ibarra auzoko haur parkea

Konponduta
Deskribapena
Ibarra auzoan dagoen haur parke txikiko mantenimendua (bide ertzean dagoena). Haur parke hau nahiko zahartuta dago eta umeak miña artu ahal dute. Txirristako eskailerak apurtuta daude eta hainbat tornillo dute bistan, nire semeak arropak apurtu ditu bertan. Gainera bidera errez urten ahal dira eta sustuak errez sortzen dira. Lurra ere nahiko txarto dago. Haur parkeak zaindu eta gutxieneko mantenimendua egin mesedez. Eskerrik asko.

Helbidea
ibarra, 16

Kategoria
Parkeak, umeen jolastokiak

Data
2017/12/02
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2017/12/02 10:12:51
    Irekita