Kalezaindu

Esteibarlanda kaleko errepidea!

Konponduta
Deskribapena
Esteibarlanda kaleko atzeko arrepidea egoera oso txarrean dago. Hainbat zulo daude bide erdian. Pertsona zein kotxeendako arriskutzua!!!!

Helbidea
Gernikako Arbola Plaza 1, Elorrio

Kategoria
Errepideak

Data
2017/12/30
Argazkiak
Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2017/12/30 13:03:46
    Irekita