Kalezaindu

ALUMBRADO

Prozesatzen
Deskribapena
LLEVAMOS VARIOS DIAS SIN ILUMINACION EN LA CALLE BUSKANTZ Y EN OTRAS PARTES DEL PUEBLO

Helbidea
ARESTIORTU, 21

Kategoria
Argiztapen publikoa

Data
2018/10/29
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2018/10/29 8:20:24
    Irekita