Kalezaindu

asfalto en mal estado

Konponduta
Deskribapena
asfalto en muy mal estado, muchos agujeros cada vez mas grandes en la carretera

Helbidea
Calle de Montorra, 4, Elorrio

Kategoria
Errepideak

Data
2017/12/12
Argazkiak

Intzidentziak ez dauka erabiltzeko argazkirik

Intzidentziaren egoera
  • Iruzkina:
    Data: 2017/12/12 8:03:04
    Irekita